Hallo!
Mijn naam is Mees en sinds kort eigenaar van een mooie BMW e91 318i uit 2008. Wel heb ik een klein probleem. Beide afstandsbedieningen werken niet om de auto op afstand open te doen of te sluiten. Ik kan wel binnen komen met de noodsleutel. Echter gaat dan het alarm af die pas uit gaat als ik de sleutel in het contact stop.
Volgende al gedaan:
- Sleutels opengehaald en batterijen gemeten, deze zitten vol.
- Zekeringen gecontroleerd, deze waren goed.
De centrale vergrendeling werkt gewoon prima met de noodsleutel of als je de auto via het knopje op het dashboard vergrendeld. Alleen lijkt het alsof de afstandsbedieningen gewoon geen contact maken met de auto..
Wie kan mij helpen?
BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
Afstandsbedieningen E91 werken niet
Moderator: Moderator Team
