TDF1989 wrote:tegenwoordig zie je ook dat veel auto's vanaf de fabriek worden geleverd met 19 inch op bandhoogte 35. kijk naar de e46 en e92 m3. is daar dan echt niet mee te rijden in de stad?
Je zegt het zelf al...."af fabriek", hier is de auto dus zorgvuldig op afgestemd qua comfort, vering, maten en verhoudingen.
De 3-serie van tegenwoordig is ook wel een paar maatjes gegroeid in al die jaren, vergeleken met een e-36.
265/30ZR19 past onder een e-46 M3, dit is zowat ondenkbaar onder e-36 zonder aanpassingen.
De e-36 is destijds standaard uitgerust met 15 inch stalen wielen, nam je als optie lichtmetaal, dan had je meestal 16 inch.
17 inch past nog makkelijk en is naar mijn mening het maximale wat je moet nemen. (225-45-17).
Daarna wordt het passen en meten, en gaat het aanlopen bij bredere banden,tevens krijg je optisch scheve verhoudingen, namelijk een relatief klein autootje met hele grote wielen.
Tuurlijk moet je het allemaal zelf weten, alleen de ervaring leert dat veel mensen er snel van terugkomen
PS: Het zijn hele mooie velgen, maar dit zijn immitaties, als je goed leest M3 CSL
look
Let erop dat de kwaliteit dan meestal ook minder is, ook de banden "amerikaanse / Scandinavische merkbanden".
Setje originele M3 CSL velgen mét goeie band heb je niet voor dat geld, 3750€ komt namelijk eerst.
