BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

Motor loopt slecht

Moderator: Moderator Team

Post Reply

Topic Author
BMW_e39
Neutraal
Posts: 2
Joined: 25 Jun 2011 12:16
Type Auto: e39

Motor loopt slecht

Post by BMW_e39 »

Hallo.

Ik heb een vraag.
Ik heb een bmw e39 uit 1997 525tds. Nu bouwt de motor druk op en lekt die olie. Heeft iemand een idee wat dit kan zijn of dit zelf mee gemaakt?

Graag hoor ik het van jullie alvast bedankt.

aj11985
Neutraal
Posts: 5
Joined: 30 Jun 2011 12:43
Type Auto: bmw e39 520i

Re: Motor loopt slecht

Post by aj11985 »

Hallo

Waar lekt het olie precies? En gaat de motor spelen met toeren, of blijft die gewoon stationeer?

Ik heb namelijk met mijn e36 325i benzine, ging olie lekken langs de rand van de kleppendeksel pakking en hij ging soms spelen met toeren bleef dus niet stationeer. En toen had ik besloten mijn kleppendeksel pakking te vervangen en toen ik dat had gedaan was de probleem ook echt afgelopen geen lekkage meer en hij liep gewoon als zonnetje.

pakking koste mij 32 euro bij bmw dealer, en vervangen voor huis heel makkelijk!
Post Reply

Return to “1996 - 2003 (E39)”