Page 1 of 1

kachel E46

Posted: 15 Feb 2012 19:41
by erdal
hallo, beste mensen

als ik een tijdje rond heb gereden en de auto lekker warm is, en dan in de file terecht kom,dan doet verwarming van de auto het niet als ik een kleine 5 minuten stil sta, er komt dan gewoon koude lucht naar binnen, maar als ik dan weer rij krijg ik wel warme lucht binnen. kan er iemand mij vertellen waar dat aan kan liggen??

het gaat om een 320i 2.2 , 6 cil uit 2002.

Mvg. Erdal

Re: kachel E46

Posted: 16 Feb 2012 22:20
by ArnoldC
Komt de motor wel goed op temperatuur? Kan zijn dat de thermostaat kapot is, maar dan zou het juist andersom moeten zijn. Koud blijven bij het rijden, warm worden bij het stilstaan.

Re: kachel E46

Posted: 17 Feb 2012 21:19
by erdal
hey ArnoldC

ja de motor komt goed op temperatuur, heb er vandaag nog speciaal op gelet. stond in de file motor te,p.was goed. en binnen paar minuten kwam er koude lucht uit. is niet echt lekker me dit weer

Re: kachel E46

Posted: 22 Feb 2012 22:45
by erdal
iemand?? die het weet