BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

535d Touring (F11) trilt bij het insturen

Oude of gesloten topics van BMWForum.nl vind je hier!

Moderator: Moderator Team

Locked

Topic Author
elmo69
Neutraal
Posts: 1
Joined: 16 Feb 2011 23:45

535d Touring (F11) trilt bij het insturen

Post by elmo69 »

Hoi Allemaal,
Inmiddels als weer drie maanden in bezit van nieuwe 535D touring en erg blij met vermogen en comfort. Wat echter blijft storen is dat het stuur licht maar wel merkbaar trilt bij het insturen van bijvoorbeeld rotondes of zelfs normale bochten. Snelheid lijkt niet uit te maken, gebeurt met name bij lage snelheden tot 65 km/u (ook bij 30 km/u). Auto is inmiddels terug geweest bij dealer en softwareupdate gevolgd door het ontluchten van de active steering heeft tot nu toe niet geleid tot een oplossing. Is er iemand die soortgelijke ervaringen heeft of liever nog een goed werkende oplossing?

Eulderink
Neutraal
Posts: 17
Joined: 14 Mar 2011 11:12
Type Auto: 535 D 2005
Location: oldenzaal
Age: 37

Re: 535d Touring (F11) trilt bij het insturen

Post by Eulderink »

Hallo,

Zijn de lagers e.d. allemaal inorde?

Groet.
Locked

Return to “Archief”