BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

Advies gevraagd over BMW 520i F10 na jaren stilstand

Moderator: Moderator Team

Post Reply

Topic Author
Nourrriee
Neutraal
Posts: 2
Joined: 07 Dec 2024 16:55

Advies gevraagd over BMW 520i F10 na jaren stilstand

Post by Nourrriee »

Ik overweeg een BMW 520i F10 uit 2013 te kopen. Auto heeft 1/2 eigenaren gehad, is dealer onderhouden tot 2018 en daarna 5/6 jaar stilgestaan (in beslag genomen). Garage heeft grote onderhoudsbeurt gedaan en opnieuw laten keuren. Proefrit was perfect en ik krijg 1 jaar garantie. Toch twijfel ik of een auto die zo lang stil heeft gestaan een verstandige koop is. Zijn er risico’s waar ik op moet letten, of kan ik hier op vertrouwen? Graag jullie advies!
Post Reply

Return to “2010 - 2017 (F07, F10, F11)”