hoi hoi lezers
ik heb een bmw 320 si uit 2006
en ik heb het volgende probleem ik kreeg tijdens het rijden ineens dsc probleem op het dashboard en ook gelijk
een probleem met lekke band storing heb ik naar gekeken banden waren goed geen probleem dsc storing bleef staan en moest bandenspaning controle doen was gewoon goed
maar ook mijn knipperlichten als ik richting aan geef schakelen niet meer terug dus blijft richting aan geven
weet iemand wat dit probleem kan zijn en of is ???
heb hem uitgezet en opnieuw gestart probleem was weg maar komt daarna snel weer terug
BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
dsc foutcode bandenspanning en kipperlichten
Moderator: Moderator Team
-
- Neutraal
- Posts: 1
- Joined: 06 Aug 2014 13:19
- Type Auto: bmw 320si 2006
-
- Neutraal
- Posts: 48
- Joined: 23 Jul 2014 21:05
- Type Auto: E46 320CI Cabrio '04
- Location: Groningen
- Age: 33
Re: dsc foutcode bandenspanning en kipperlichten
Dit is iets wat ik zelf nog nooit eerder van heb gehoord. Wellicht is het verstandig om de auto uit te lezen / uit te laten lezen. Zelf zou ik het echt niet weten. Succes! 

BMW, because everything else is just traffic...
BMW E46 320CI Cabriolet BJ2004 2013 - huidig Te Koop!
Hier komt een BMW E46 M3
BMW E46 320CI Cabriolet BJ2004 2013 - huidig Te Koop!
Hier komt een BMW E46 M3