Ik ben van plan om in November een meeting te organiseren. ( datum nog niet bekend )
De locatie waar ik deze wou houden is in Andel.
De dag waarop de meeting gehouden word zal waarschijnlijk een zaterdag worden, de exacte datum is nog niet bekend!( Doe gerust een sugestie! )
Hier een Satelliet foto van de locatie
[ external image ]
Het is een redelijk groot plein waar we een hoop auto's kwijt kunnen indien nodig is het zelfs mogelijk dat we het gras veld gebruiken ( Moet nog wel ff naar het Gemeente huis ^^ )
Ook zal ik een Friet kar te regelen om ons ( Tegen kleine vergoeding ) te voorzien van een frietje een een drankje ( Kosten voor jezelf natuurlijk.. )
Het lijkt me leuk om op z'n minst rond 30-40 auto's te krijgen dus zegt het voort! Dit is natuurlijk een BMW meeting maar bezoekers zijn altijd welkom. Ook zal ik ( indien genoeg animo ) een advertentie in de krant laten plaatsen om wat meer mensen te krijgen. ook ga ik proberen via de locale BMW dealer het een en ander te regelen

Ik hoop dat er veel positieve reacties volgen

Tevens zal tevens op meerdere fora's reclame maken om zoveel mogelijk BMW rijders bijeen te krijgen!!!
ieder BMW model is welkom van oud tot nieuw! indien genoeg verschillende leeftijden ( van de auto's

Lijst met mensen die zich op hebben gegeven om te komen
mensen die zeker weten komen
Jan Jasper v Muyden - E36 316 1994
Mensen die OBV komen
Het adres en meerdere Foto's volgen morgen, topic word elke dag geupdate!