Hallo,
Begin dit jaar heb ik bij een Duitse BMW dealer m'n eerste Bimmer gekocht: een 525D touring. Voortreffelijke service bij deze dealer, kan ik iedereen aanraden! Ik had deze auto gekocht met Europlus garantie.
Om een lang verhaal (hier http://vdstoel.nl/consumenten-zaken/de- ... tie-issues en deel2 http://vdstoel.nl/consumenten-zaken/de- ... 2%80%99s-2 kun je het allemaal lezen) kort te maken: om hier gebruik van te kunnen maken in Nederland moet je goed op je hoede zijn, anders kun je er naar fluiten. Dit geldt ook voor Duitsers die in Nederland panne krijgen. Ik heb hier uitvoerige communicatie met BMW Nederland over gevoerd, de volledige correspondentie is op mijn blog te lezen.
Om een lang verhaal kort te maken: zijn er meer mensen die hier ervaring mee hebben?
Ik zou graag in contact met hen willen komen, dan kunnen we kijken of we verdere actie kunnen ondernemen. In Europa anno 2011 zouden dit soort problemen toch opgelost moeten zijn.
Johan
			
			
									
						
										
						BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
	- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
Problemen met afwikkeling BMW Europlus garantie
Moderator: Moderator Team
Re: Problemen met afwikkeling BMW Europlus garantie
BMW is erg slecht in het organiseren van services. Zelfs mijn BMW dealer klaagt over weinig ondersteuning van BMW Nederland (Onderdeel van BMWGroep)
Lees hier verder: http://scr.bi/rPFy1S
			
			
									
						
										
						Lees hier verder: http://scr.bi/rPFy1S
Re: Problemen met afwikkeling BMW Europlus garantie
Europlus is voor nederlanders een schijnzekerheid die te beter te gelde kunt maken door een korting te bedienen. Heb ook zeer negatieve ervaringen hiermee. De Duitse noch de NLse dealer bleek enige ondersteuning te verlenen voor een binnen de garantieperiode kapote antenneversterker, maw ondanks het feit dat dit duidelijk een montage of ontwerp fout was [er bleek vocht in de electronica te zitten] kan ik de rekening betalen. Ook bij een tweede akkevietje gaf Europlus niet thuis en bleek zich te verschuilen achter procedures en keert in niet uit. Helaas geven ook de dealers en BMW NL niet thuis. Bijzonder teleurstellend!! Na mijn negatieve ervaringen met Audi dealers in NL is het tot mijn grote teleurstelling zeker niet beter bij BMW wat garantieafhandeling betreft.
			
			
									
						
										
						