BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
armsteun??
Moderator: Moderator Team
-
- Neutraal
- Posts: 3
- Joined: 30 Nov 2011 14:14
- Type Auto: bmw 316i
- Location: Apeldoorn
- Age: 34
armsteun??
mijn Bmw heeft orgineel geen armsteun toch zie ik op veel fotos van andere bmw's dat hun wel zon mooie leren armsteun hebben heeft iemand enig idee of zoiets los verkrijgbaar is ?
Re: armsteun??
Ben ik ook al een tijdje naar op zoek. Deze kan je bij de dealer bestellen maar voor extreem hoge prijzen.
Re: armsteun??
Ja die zijn los te koop, ik heb in mijn e36 een lederen armsteun gemonteerd. Heel eenvoudig en rijdt veel fijner!
Ik kocht hem voor 75 euro. Middenconsole + armsteun (leer).
Kijk maar even op marktplaats ofzo.
Mvg
Ik kocht hem voor 75 euro. Middenconsole + armsteun (leer).
Kijk maar even op marktplaats ofzo.
Mvg
Re: armsteun??
Staat her en der wel wat op marktplaats hoor, gewoon ff geduld hebben en goed in de gaten houden. Op ebay, en dan met name de duitse (.de) wil ook nogal eens wat voorbij komen. Het inbouwen stelt ook niet zo veel voor en is goed zelf te doen.